צריכים למסגר?
 
אין לכם מה לחפש במקום אחר
 
חייגו עוד היום
 
02-6734998
 
 
 
 
 
 
מידות טובות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסגור לתערוכות ולגלריות

 

מסגור לתערוכות

 
אמנים ואוצרי תערוכות אומנות מקבלים אצלנו שירותי מסגור ברמה מוזיאונית. המטרה היא שהתערוכה תהיה הצלחה, ולבחירת המסגרות של התמונות המוצגות יש חלק מהותי בכך. אנו מתמחים במסגור בהיקפים גדולים ויכולים להתמודד בהצלחה עם עבודות מסגור מורכבות בכל מידה – גם בלוח זמנים דחוק.

נסייע לכם לבחור בקפידה מסגרת מתאימה לכל תמונה, תוך שימוש במסגרות נטולי חומצה ששומרות על איכות התמונה לאורך זמן. ההיצע כולל גם מסגרות קופסה מרשימות, שמרחיקות את היצירה מהזכוכית (מתאימות במיוחד למוצגים תלת-ממדיים ותבליטים).
 
שירות מיוחד לתערוכות: איסוף התמונות למסגור והחזרתן בכל רחבי הארץ! צרו איתנו קשר לתיאום: 02-6734998.
 

מסגור לגלריות

 
גלריות זקוקות לשירותי מסגור זמינים ושוטפים – תמונות חדשות מגיעות מעת לעת וצריכות לקבל את המסגרת הנכונה כדי להיתלות על הקיר להנאת המבקרים ואף למכירה. אנחנו במידות טובות נשמח להיות הספק הקבוע שלכם ולתת לכם מענה מהיר לפי דרישה ובמחירים מעולים. כדי להקל עליכם, נגיע לאסוף את היצירות מהגלריה ונחזיר אותן בסיום כשהן ממוסגרות ומוכנות לתלייה.
 
יש לנו מגוון רחב של מסגרות אומנותיות, בשלל עיצובים וגדלים, ותמיד נוכל לחדש ולהציע את הפתרון הנכון לכל יצירה. נייצר עבורכם מסגרות מיוחדות לפי מידה ולפי הסגנון שמתאים לגלריה – קלאסי, מודרני, נקי או צעקני. כמו כן, אנו משתמשים במסגרות נטולות חומצה, ששומרות על איכות התמונה לאורך שנים!
 
רוצים לשדרג את הגלריה עם מסגרות מרהיבות? מידות טובות זו הכתובת. חייגו עכשיו: 02-6734998.